Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Baj ha nem az elso hasznalatko...

Baj ha nem az elso hasznalatkor suttettem ki az aksijat az Asus tabletemnek?

Figyelt kérdés

Egyaltalan ki kellett vna sutni az aksit, mert mar mindenki beszel ossze vissza Li-pol\li-on aksik kisuteserol.

Azert gondolok a kisutesre mert ugy vettem eszre h hamar merul a tablet hiaba le van veve a fenyero meg be vannak zarva az alkalmazasok


2012. dec. 20. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad kisütni..
2012. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt volna fel, a kisütés téma minimum 8-9 évnél régebbi írások esetén szerepel csak.
2012. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Görény91 válasza:

Ha androidos tabletről van szó mindössze annyi a dolgod, hogy 3x 4x lemeríted csumára majd feltöltöd teljesen. Mivel az android statisztikát készít így pontosabb előrejelzést tud adni a feltöltésig hátralévő időre nézve.


Egyébként mit takar, hogy hamar lemerül és egyáltalán mi a tablet típusa ? Aksi kapacitás stb ?

2012. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Asus Tarnsformer TF300 tipusu tablet. Hiaba bezarom az alkalmazasokat meg igy is hamar merul pedig azt irja 55%nal is h meg 15 orat megy az aksija.
2012. dec. 21. 22:12
 6/6 Görény91 válasza:

idézek a mobilaréna vonatkozó tesztjéből

( én személy szerint igényes tesztelőknek tartom őket )

"A készülék egy 22 Wh teljesítményű lítium-polimer akkumulátorból nyeri az energiát, mellyel a hivatalos specifikációk alapján 10 órán keresztül lehet nyüstölni. A billentyűzetes dokkoló egy 16 Wh teljesítményű akksit rejt, csatlakozás után pedig az előbbi érték 15 órára nő. Tapasztalataink alapján maga a táblagép (billentyűzet nélkül) egy nap alatt lemeríthető, ha az ember komoly terhelésnek veti alá (1080p videók, kamerázás és Tegra Zone játékok ezerrel), ám visszafogott használat mellett simán el tud menni két napig is."


Ha ezek után is úgy érzed, hogy túl gyorsan merül (tehát figyelembe véve, hogy azért nem egy cortex a8-as procit kell meghajtania stb...) akkor érdemes visszavinni garanciában.

Azért én megpróbálkoznék a sok-sok teljesen lemerítéssel és feltöltéssel, hátha az android rájön mennyit is bír valójában az aksi.

2012. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!