Tv-hez külső HDD?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem hogy van egy samsung 3d tv + egy ASUS 3.0 500GB-os külső HDD.

Mikor be dugom a tv-be nem ismeri fel a HDD-t.

Számítógépen pedig 2 meghajtó jön be egy G:(ami üres)illetve egy F:(amin két Autorun fájl van).

Az F: meghajtó nem befolyásolhatja hogy nem ismeri fel a tv?

Arra is gondoltam hogy a G és F meghajtót összerakni de nem lehet az F meghajtót úgy ismeri fel mint ha lemez lenne a gépbe.

(egy ismerősömnek kéne)



2012. dec. 22. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívjátok a Samsung support-ot (ingyenes tel:06-80-7267864)nagyon segítőkészek és korrektek.
2012. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy Samsung c5000 szériás TV-m van. 500GB-os HDD-t külső USB-s rackben próbáltam és működött. Azt hiszem, NTFS fájl rendszer esetében is. De a FAT32-t esélyesebb, hogy lekezeli. És több felé volt partícionálva esetemben és működött, külön felismerte a partíciókat. Szóval valószínűleg nem azzal van a baj, hogy fel van osztva.
2012. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2012. dec. 23. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!