Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Battlefield 3 PS3 Online Pass...

Battlefield 3 PS3 Online Pass hiba miért?

Figyelt kérdés
Szóval megkaptam karácsonyra a Battlefield 3-at Ps3-ra és rákattintottam a játékon belül a store-ra ott vártam egy kicsit és utána a redeem code-ra beírtam helyesen és azt írta hogy: The code you entered may not be correct or may no longer be valid. Please check your entries. És a PS Store-ra United Kingdomra vagyok regisztrálva. Csináltam Origin-es felhasználót ott is próbáltam a kórot beírni a felhasználói fióknál de ott sem fogadta el. Mitévő legyek? El vagyok keseredve. :SSSS

2012. dec. 24. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A játékot újan kaptad? Használt játéknál a kódot biztosan elhasználta az előző tulajdonos.
2012. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teljesen új!
2012. dec. 24. 20:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Regelj fel EA-re és synceld a PS3-as profiloddal, majd a battlelog.battlefield.com oldalon lépj be PS3 felhasználóként. Nekem így működött, de a tuti ha felhívod az ügyfélszolgálatot :)
2012. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Majd kiprobalom ma nem erek ra :D
2012. dec. 25. 14:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Na szoval amikor www.ea.com/hu ra regisztraltam es belepek oda jobb felső sarokban hogy fiókom. Aztán bejön egy Origin-es ablak ezekkel hogy alapinformációk, regionális beállítások és ezután jön hogy összekapcsolt fiókok. Itt látom a PlayStation Network fiókom nevét. Akkor ez most szinkronizálva van nem? Aztán belétem a battlelogos oldalra ková a PS-es felhasználó e-mailjét és a jelaszvát beírtam és láttam is hogy az előbbi Origin-en lévő fiókom nevét írja (ami más mint a PS-es felhasználónevem). És most próbáljam meg beirni a játékba a store-be a redeem code ba a 12 számjegyű kódomat?
2012. dec. 25. 16:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Ehhez a kódnak semmi köze nincs az origin/EA accounthoz, kár volt ide keverni. Ezért a kódért egy "online pass"-t kapsz a playstation storeból(limited edition esetén online pass+back to karkand dlc). A kódot vagy beírod a ps3 menüjében a "Redeem Codes" ponthoz(xmb->playstation network->account management->redeem codes) vagy a playstation store-t(nem a játékon belül) indítva ugyanúgy redeem codes...

Ha továbbra sem fogadná el, akkor próbáld egy másik országra regisztrált felhasználóval beírni.

2012. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, meg fogom pròbálni akkor viszont nem tudok kulonbozo orszagot megadni sub accountnal ezert torolnom kell az elso accountomat. És akkor mire jo az ea/origin-es account? Miben kulonbozik az ha a jatekba vagy a sima ps store ba irom be a kodot?
2012. dec. 26. 00:35
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké sikerult. Csinaltam egy angol felhasznalot elfogadta a kodot letoltotte a fajlt meg minden mar csak azt kellene megoldani hogy az eredeti magyar profilombol is tudjak multizni szoval hogyan toltsem le arra is ezt a fajlt? (mert ugye magyaron nem fogadja el a kodot)
2012. dec. 27. 16:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit csinálnod, holnaptól már a magyar profiloddal is tudsz majd multizni.
2012. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja már sikerult megy minden köszönök mindent! :D
2012. dec. 28. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!