Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Samsung TV letud játszani...

Egy Samsung TV letud játszani videókat USB-n keresztül pendrivéről, akár egy külső 'vincseszterről'?

Figyelt kérdés
próbáltam már aviban, mp4ben, és mkv-ban is. De egyik sem volt jó. Már mikor bedugom, és kiválasztanám azt, hogy képet vagy zenét szeretnék lejátszani, már akkor sem tudok videót kiválasztani, hogy azokat 'keresse'. A kézikönyvében pedig 33 féle TV van, melyeknek a neve alig változik. Egy LE32D400, egy LE32D403, és egy LE40D503. Ez a 3 típúsú TV milyen videót képes lejátszani, ha letud egyáltalán mindenféle DVD lejátszó meg HDMI kapcsolat nélkül?

2012. dec. 24. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Elírtam egy számot: "A kézikönyvben pedig 3 féle TV van,".
2012. dec. 24. 19:42
 2/4 anonim ***** válasza:
az usb csatlakozón keresztül csak jpeg és mp3 formátum a támogatott ezeknél a készülékeknél. [link]
2012. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor kénytelen leszek beszerezni egy HDMI kábelt... Köszi a segítségeket!
2012. dec. 25. 09:41
 4/4 anonim válasza:

Én egy LE40D503-as készülékkel (hátlapján ez van) a következő eredményt értem el:

1. service menu belépés: kikapcsolt tv-nél a távirányítón az Info, Menu, Mute, majd a Power gombok megnyomása

2. Service Menu-ben az Option menüpontban a Model beállításhoz lépkedni.

3. a model-t UD5005 -re módosítottam a jobbra-ballra nyilakkal.

4. Kilépés 2x a return gomb megnyomása, majd a tv kikapcsolása.


Újra bekapcsoláskor már az usb menüben elérhetővé vált a video lejátszás lehetősége

2016. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!