Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV-re/DVD lejátszóra hogyan...

TV-re/DVD lejátszóra hogyan tudom a hangfalakat rákötni?

Figyelt kérdés
Van 5-6 hangfalam a házimozis dvd lejátszómból, de az tönkrement, és most csak egy sima egyszerű DVD lejátszóm van. Feltételezem csak a sztereó hangot támogatja, ezért a hangfalakból szeretnék kettőt rákötni a lejátszóra. Az a problémám, hogy a hangfalnak nincsen normális csatlakozója, csak 2 drótja, egy fekete meg egy piros színű vezeték. Szóval hogyan tudnám ezeket rácsatlakoztatni a lejátszóra? De TV-re is jó lenne akár... Valami átalakító kell ehhez?
2012. dec. 25. 17:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyen lejátszóm van most: Philips dvp3860/58
2012. dec. 25. 17:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Kell egy erősitő hozzá vagy használd a rossz házimozit erősitőnek.
2012. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valami olcsóbb módja nincs mint egy erősítő vétele? A lejátszót meg nem tudom/értem hogy lehetne felhasználni erre.
2012. dec. 26. 18:34
 4/12 meszy18 válasza:
A tönkremenetelt hogy érted a házimozinál?Nem olvassa a lemezeket,vagy komolyabb a baj?Ha nem,akkor elég a sima DVD vonal kimenetét a házimozi vonal bemenetére dugni,átkapcsolni AUX-ra és már szól is.Igaz, a végeredmény 2.1 lesz,de szerintem az is valami. :)
2012. dec. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na ezt megpróbálom, remélem sikerül is, lejátszókhoz annyira nem értek. Talán ennyire még jó lesz az a vacak :D Sajnos szoftver hibás, meg a távirányító se működik, a jelet se veszi nagyon. Pedig Orion márkájú volt, az annyira szerintem nem rossz. Megpróbálom valahogy beállítani. Köszi.
2012. dec. 28. 11:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Na már ott elakadtam hogy hogyan kapcsoljam át AUX-ra :D Végignyomogatnám a távirányítót, de hát alig működik szerencsétlen. A kézikönyvbe meg meg sincs említve. :/
2012. dec. 28. 12:06
 7/12 meszy18 válasza:
Ha nem veszi a távirányító jelét, az még talán nem a legnagyobb gond.Elméletileg kellene egy "Source" gombnak lennie a készülék előlapján is,úgyhogy azt nyomogatva át lehet váltani AUX-ra is.Meg tudnád írni a házimozi konkrét tipusát,hogy utána tudjak nézni,ha ez nem jönne össze?Köszi. :)
2012. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát erről sajnos lespórolták azt a gombot :D Amúgy pontosan Orion HT 800HC házimozim van.
2012. dec. 28. 19:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Na sikerült rákapcsolnom végre, szerencsére a Source gomb a régi lejátszó távirányítóján pont működik is :D Most már van hang a 2 hangfalról, köszi a segítséget. :)
2012. dec. 28. 20:10
 10/12 meszy18 válasza:
Hajjajjajj.Ez sem kispályás. :D Amint látom az útmutatóból,tényleg spóroltak az anyaggal.Nem akarták pocsékolni a műanyagot. :D Elméletileg a távirányító "Source Select" gombját kellene valahogy életre kelteni,azzal kell csatornát váltani rajta.Ha az megvan,akkor már semmi nem állhat az utadba. :) Jut eszembe,nem AUX a menüpontja,hanem valamilyen oknál kifolyólag "Line 1,vagy Line 2"
2012. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!