Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legmegfelelőbb csomag?

Melyik a legmegfelelőbb csomag?

Figyelt kérdés
telenor feltöltök. csomagokból akarok választani, ugye van a sima praktikum a praktikum+net és praktikum ász. Nekem a telefon max ilyen 3 perces beszélgetésekre kellene de nem tudom melyik lenne a legjobb. Elsőnek a praktikum ász t akartam de ott a kapcsolási dij 14ft és 40ft a percdij nem belföldi hálózaton... A net csomagnak a netje sztem nem sokat ér amit adnak mellé. Én inkább belföldi más mobilokat hívnák mint irtam. Nem ilyen órás beszélgetésekre, csak pár perces. Melyik csomag érné meg leginkább?
2012. dec. 26. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha azt a 3 percet hetente 3 alkalommal telefonálod akkor már jobban jársz egy számlás csomaggal, nézd meg a Klasszik1-et.
2012. dec. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!