Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Frissítettem az alaplapom....

Frissítettem az alaplapom. Gond nélkül meg is firsítettem, a verzió száma is már új a bios-ban. De folyamatosan a választható oprendszereknél újraindul. Mi lehet a gond? Alább részletezem.

Figyelt kérdés

Frissítettem az alaplapom. Gond nélkül meg is firsítettem, a verzió száma is már új a bios-ban.

Majd kérte hogy indítsam újra, utána meg hogy adjam meg neki az elsődleges boot eszközt.

Ezután megint újra kellett indítani, ekkor már látta a gépre feltelepített két OS -t de a billentyűzetet itt már nem tudom használni. Le telik a 30 másodperc és az ubuntut akarja elindítani. Elkezdi a betöltést majd újra indul....


És ha nem kapcsolom ki a gépet akkor folyamatosan ezt csinálja...

Be kapcsolom, betölt, eljut a választható oprendszerekig, majd megpróbál elindulni és újraindul...


Billentyűzetem csak addig aktív amíg a lehetőségem van a BIOS ba való belépéshez illetve míg ki választom a bootolni kívánt eszközt utána már nem. Sajnos emiatt lemezt sem tudok bootolni...


Amit észrevettem az az hogy Floppy meghajtó is be volt jelölve mint lehetséges boot eszköz így azt le is állítottam...


Mit kellene tennem hogy jó legyen?



ui: a bios frissítést a hivatalos weblapról szedtem le.



2012. dec. 26. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom usb-s a bill, bios-ban engedélyezni kell az usb-s bill.-t
2012. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már megoldottam köszönöm :)
2013. jan. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!