Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Táblagépen lehet-e kijelzőt...

Táblagépen lehet-e kijelzőt cserélni úgy, hogy egy másik gyártó által készített kijelzőt rakatok bele?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy olcsó kategóriájú, androidos táblagépet. DPS Dream 7 a neve. Ahhoz képest, hogy ilyen árkategóriában van, meglepően jól szerepel, viszont egyetlen egy nagy probléma van vele; a kijelzője. A kijelző egy 7", multi-touch-os, 800 x 480 pixeles, kapacitív TFT kijelző. Az érintéseket ragyogóan érzékeli, viszont minden egyes világosabb szín, szó szerint undorítóan jelenik meg rajta, tehát az internetezés, bármilyen fehér, vagy világosabb hátterű program használata élvezhetetlen az eszközön, bántja az ember szemét.


Meg lehet-e valósítani, hogy egy másik gyártó által készített, ugyan ilyen felbontású, fajtájú kijelzőt szereltetek a táblagépbe?


Válaszaitokat előre is köszönöm, nagy segítség volna!



Szabolcs



2012. dec. 27. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknek a fizikai paraméterei nem egyformák
2012. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
képernyő-beállításokon próbálj állítani
2012. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A képernyő beállításokat már próbáltam, sajnos magával a kijelzővel van a probléma. Ötletek?
2012. dec. 28. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!