Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360, mi lehet a megoldás?...

Xbox 360, mi lehet a megoldás? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ma vettem egy xbox 360konzolt,és mivel ez az első, semmit sem értek hozzá.Az lenne a problémám,hogy vettem hozzá egy játékot(Gears of war).A tokban lévő papíron azt van írva,hogy csatlakozzak az xbox live-hoz,hogy letöltsek vmit,nem is ez a lényeg,hanem hogy a wifi nem ér el addig ahol van a box,ezért nemtudok rácsatlakozni.És ha nincs net rajta nemis tudok játszani? Bocsi ha hülye kérdéseket teszek fel,ez az első boxom.Előre is köszi !

2012. dec. 27. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy közelebb viszed a wifit vagy veszel egy erősebb wifit vagy veszel egy hosszú lan vezetéket.
2012. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De attól még tudsz játszani.
2012. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de az érdekelne,hogy ha valaki nem wifiről netezik és így nincs otthon wifije azzal mivan?Nem is tudja egyátalán használni?
2012. dec. 27. 19:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó,de ha megkérhetném elmagyaráznátok bővebben?Télleg,csak haveromnál játszottam és fogalmam sincs,hogy mihogy működik! Előre is köszi!
2012. dec. 27. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Van rajta lan bemenet is. Kábelon keresztül is játszhatsz.
2012. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én gépem nem wifi-s de attól még simán Live-ozok csak kábel kell hozzá.
2012. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!