Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Myaudio tablet! Minden webolda...

Myaudio tablet! Minden weboldal jól működik, kivéve a Facebook. A sima webes facebook oldal (amit használni szeretnék) lassú, szakadozó, ugrál a képernyő, nehezen lehet bármire is kattintani, és legfőképp a saját profilomon csinálja ezeket. Ötlet?

Figyelt kérdés

Van még egy verzió ami szuperjó lenne, de a képeket az üzenőfalon óriási méretbe mutatja,rákattintva meg túl kicsibe...itt ez zavar.

A harmadik,androidos facebook alkalmazás meg végképp használhatatlan.SEGÍTSETEK!MEGOLDÁS A HAGYOMÁNYOS WEBOLDAL HASZNÁLATÁRA,JAVÍTÁSÁRA????????KÖSZII



2012. dec. 28. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Olcsó tablet ennyit tud.

Vagy együttélsz a hibáival vagy eladod.

2012. dec. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:
Ezért próbálok mindenkit lebeszélni ezekről a vackokról, de hát soha senki nem hallgat rám.
2012. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek előző. Én Concorde One Tab-ot vettem 22k-ért.

Hát botrányosan rossz.

Nem tudom hogy tud valaki együtt élni a sok hibával.

A kijelző botrányosan pixeles, pár mm elmozdulástól már invertálódnak a színek, maga az Android bugos rajta, lefagy, nem kapcsol be, wifi folyton megszakad, kijelző nagyon karcolódik.

Úgyhogy NE vegyetek olcsó tabletet. 50k körül már vannak használhatók viszont.

2012. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
45ezer volt, amire nekem kell, arra teljesen megfelel...ezen kívül semmi problémám nincs vele.nagyon klassz kis gép.
2013. jan. 28. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!