Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS Vita-ra Playstation Store...

Pirosfény János kérdése:

PS Vita-ra Playstation Store Plus előfizetéssel, hányszor lehet letölteni egy adott ingyenes játékot?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem, nézzétek el a tudatlanságom, sosem volt még sony termékem. :) Viszont most beruháztam egy PS Vita-ra, a készülék nagyon ütős és lenyűgöző. Az egyik kérdésem az lenne,hogy szeretnék PS Store Plus előfizut 3 hónapra ami 4500 Huf, bankkártyával nem szeretnék fizetni,de a neten találtam olyat ,hogy: "Sony Playstation Network Card 6000Ft." és "PlayStation Plus (90 nap) 4499Ft." Mind a két fajta card megfelel ehhez?

A következő ami még nem tiszta: a géphez kaptam egy 4gb-os memókártyát és egy játékot amit le is töltöttem a memókártyára. Ha én netán veszek egy nagyobb (16Gb-os) memóriakártyát,akkor arra is letölthetem-e ugyanazt a játékot ingyen (ha már a kupon kódját egyszer felhasználtam). Illetve ha plusz-ról szedek le teljes játékot ingyen, akkor memória kártya csere után az új kártyára le tudom-e szedni ugyanúgy díjmentesen ugyanazt a játékot?

Az utolsó krédésem, pedig az lenne,hogy plus-on vitára a Mortal Kombat meddig lesz akciós?

A türelmeteket és a választ előre is köszönöm! :)



2012. dec. 28. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Annyiszor szeded le ahányszor akarod.

Ha már egyszer megvetted akkor a tiéd örökre.

2012. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!