Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a probléma a hangfala...

Mi lehet a probléma a hangfalaimmal? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Heló! van két Philips hangfalam. Most kaptam őket. Ezen kívül van még két másik hangfalam, és egy erősítőm. Összekötöttem őket, úgy ahogy kell, működnek. De néha a Philipsek egy-egy pillanatra, de egyszerre elhallgatnak. Ehhez nem kell nagy hangerő, és a basszus sem erős. Nem tudom mi tévő legyek. Ilyen keveset bírnának? Vagy az lehet a baj, hogy 14m kábel (2*2,5mm) köti össze az erősítőt a hangfallal? Vagy a kábelben lehet szálszakadás valahol? Válaszotokat előre is köszönöm

2012. dec. 28. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen hangfal? Kép is segít. És hogy kötötted össze? Lehet, hogy mégsem úgy kellene. Milyen erősítő, az se mindegy.
2012. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldódott. Köszi a segítséget, azért. az egyik hangfalban, nem működött az egyik hangszóró, ami ellenállásbeli problémákat okozott.
2012. dec. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!