Kaptam egy xbox 360at és működött a gep meg minden, de tegnap a működö konzolt felemeltem a földtöl 20 centire és elkezdett kattogni és most ha berakom a játékot reading-olja és elsötétül a kép. Miért nem szabad felemelni és ilyenkor MIT LEHET TENNI?

Figyelt kérdés
5 napja sincsmeg és bekrepált

2012. dec. 28. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt hívják úgy hogy pech. Az a baj hogy ezek olyan érzékeny műszerek hogy nem szabad mozgatni ahogyan a számítógépet sem, szerintem a lemez olvasónál a lemez biztos bekarcolt valamit az olvasófejnél és lehet ez valami biztonsági cumó és azért csinálja ezt. Vidd vissza oda ahol vetted mond azt hogy magától csinálta te nem csináltál semmit így megnézik és ha mázlid van nem küldik szervizbe napokra hanem helyben cserélik.
2012. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elkúrtad az olvasófejet.
2012. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja szerinte is nekem is az volt a baja mongyuk en ne emelgettem es ne is bokottem elg gyakori ez a problema meg az ido mulasaval.
2013. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!