Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy samsung ue40es6100 slim...

Egy samsung ue40es6100 slim tv-hez szeretnék házimozi rendszert vásárolni. Minnél erősebb mély hanzást prodúkáló készülék kéne. Van hasonló házimozi rendszer?

Figyelt kérdés

A szoba nem a legnagyobb de a legjobb az lenne ha legalább kettő álló hangfal lenne és a többi akár lehetne kisebb is. De 5.1 legyen.

Valami hasonló: www.kepfeltoltes.hu/view/121228/1420065_1_644x461_panasonicallo-hazimozi-rendszer-egyeb-telepules_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Egy kép a tv-ről is [link] .A tv két oldalára raknám az álló hangszórókat (Ja és még egy fontos dolog, a tv-vel frontban nézve barra a sarokban van a kanapé 1,5m-re)



2012. dec. 28. 15:16
 1/2 anonim válasza:
Bocsi nem a kérdésedre válaszolok,mert nem értek hozzá,inkább azt szeretném kérdezni,hogy jó-e a tv mi is ilyet szeretnénk venni?????
2013. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia


A tv-t az Auchan üzletben vásároltam akciósan 12. 07-én. A televízió 165 000. - került úgy hogy kaptam a tv-hez még + egy Samsung billentyűzetet és kettő 3D-s szemüveget "ajándékba". A tv memoriája pofátlanul kevés 790mb és abbol alapból 350mb-ot a Smart lefoglal. És még ha szeretnél 1 max 2 játékot letölteni a pofátlanul szánalmas kinálattal rendelkező samsung apps-ból. A Youtube ami állítólag a tévére lett "optimalízálva" egyszerűen botrányos.. a keresője leginkább, nem lehet használni a billentyűzetet az egész youtube alkalmazásban és a keresőnél nem találhatók meg a magyar karakterek nagy része. A hub folyamatosan egy valami "Berline" opera alkalmazást erőszakol a felhasználóra amit minden egyes frissítésnél feltelepít.. A műsor újságnak semmi értelme mert én nem tudtam rájönni hogy lehet letölteni az adatokat. A képe véleményem szerint nagyon szép a HD adásoknál. Remélem segítettem : ) bármi kérdésetek van írjatok e-mailt (nemetfrodo@gmail. com)


Előnyök:

Gyors/Jó wifi kapcsolat

Elegáns megjelenés

Smart funkció

3D funkció

Szép kép.


Hátrányok:

A bekapcsolásnál és egyéb teljes sötét kép pillanatban a kijelző foltos.

Rettentő körülményes a csatornák áthelyezése.

A tv néha gondol egyet és kezelhetetlenné válik a műsorok irányítása (Mivel külön veszi a kábeles és a légi csatornákat így teljesen már csatorna sorra teszi így néha csak az egyiket lehet elérni csak a csatornák újra hangolásával lehet kiküszöbölni jelen tudásom szerint. )

A távirányító időnként nehézkes érzékelése.

Néha-néha iszonyatosat reccsen magától a tv.

2013. febr. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!