Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nikon D3200, Nikon D5100 vagy...

Nikon D3200, Nikon D5100 vagy Canon EOS 600D?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 16:22
 1/4 anonim válasza:

Nikon ! de persze ez attól függ,hogy mit szeretnél vele csinálni (fotózni vagy videózni)

Menj be egy boltba ,és vedd a kezedbe , amelyik jobban 'passzol' amelyik kényelmesebb azt vedd meg !

2012. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fotozni szeretnek vele :)
2013. jan. 1. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

A D3200 szerintem inkább videózásra jobb. Viszont könnyebb, és egyszerűbb a kezelése.


A D5100 legjobb tulajdonsága a kihajtható kijelző. Szerintem ez néha felbecsülhetetlenül hasznos. Emellett még valamivel több alkalmazást tud felmutatni, ezért szerintem megéri a plusz felárat a D3200-al szemben.


A Canonról nem tudok nyilatkozni, mert Én Nikon párti vagyok, bár láttam ezzel a géppel készült fotókat, és videókat, és szerintem egy jó objektívvel, az is jó felvételeket tud csinálni.

Mindez attól függ, hogy mennyire vagy kezdő, és hogy mennyi pénzt szánnál rá :)

2013. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan előttem is írták, a rendszer választás mindig a Te döntésed, az alapján, hogy mire fogod használni és az alapján, hogy melyik rendszer kezelőszervei a kényelmesebbek számodra (Bolt->taperol->választ, persze ettől még nemkell ott megvenned).
2013. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!