Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik jobb? Nintendo 3DS vs...

Melyik jobb? Nintendo 3DS vs Nintendo 3ds XL?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az XL nagyobb meg hogy ugyan az de azt is hanlottam hogy XL-en is ugyan akkora a felbontás mint a simán de mivel nagyobb a képernyő ezért a pixeleket simán meg lehet számolni,ez nagyon zavaró? 3D hatás melyikben jobb? Melyikben nagyobb a szellemkép?

#konzol #Nintendo #XL #kézikonzol #hordozhatókézikonzol
2012. dec. 28. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A 3d hatás jobb az XLben, 2d játéknál lehet pixelesességet látni ha figyelek, de engem nem zavar, sőt jobb hogy nagyobb a kép, 3D játéknál ég és föld a külömbség az xl javára.
2012. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Pont ezen gondolkodom én is, de szerintem én kicsi 3ds-t fogok venni, mert olcsóbb (40k), illetve nem szeretnék pixeleket számolgatni, biztos hozzászoknék hamar, de inkàbb legyen szebb a kép:)

Az akksi még, ami tetszik az xl-ben, de lehet venni 5000mph-s utángyártott akksit is az 1300-as eredeti helyére, ami kb 18-20óra játékidő, de szerintem amúgy sem tudnék 3óránál többet játszani egyhuzamban.

2012. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!