Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tévét érdemesebb megvenni?

Melyik tévét érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

VAGY

[link]


2012. dec. 28. 22:15
 1/7 Furjadék* ***** válasza:
100%
Én az LG-t veném.De ha plazma, akkor csakis PANASONIC!
2012. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi !

Néztem én is a Panasonicot,csak annyi a probléma,hogy az ebben az árfekvésben lévőkön nincsen PC csatlakozó (ami nekem fontos lenne)

2012. dec. 28. 22:42
 3/7 meszy18 válasza:
Mindenképp az LG. :)
2012. dec. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
LG :D
2012. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem mert csak HD Ready mindkettő főleg a PC kötsz rá elég rossz képminőséget fogsz kapni és a plazma ha monitorként akarod használni be fog égni hiába mondják hogy el van látva beégés elleni védelemmel az csak parasztvakítás (én is műszaki eladó voltam)láttam nem egy és nem kettő letört embert akik vásárlás után visszajöttek 1-2 héttel hogy mit lehetne tenni.Látogass el fórumokra ahol ezzel a témával foglalkoznak lehet nekik jobban fogsz hinni.
2012. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Esetleg ez:

[link]

vagy ez:

[link]

2012. dec. 29. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Az az LG amit most linkeltél :D
2012. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!