ConCorde Tab One 4GB vagy MyAudio Series 7 708W? Melyik a jobb? Vélemény? :D

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl komoly Tabletet vásárolni, ezért ezt a 2 készüléket néztem magamnak. Melyik a jobb, gyorsabb gép? :D

2012. dec. 29. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyforma szar mind a kettő.
2012. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 GB-ost már nem gyártanak.

De ne vedd meg, mert nagyon rossz. Tele van az egész szoftverhibákkal, képernyője botrányosan rossz.

2012. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor tudtok ajánlani 30.000 FT alatt tabletet? :D Ami normális, és nem olyan ami 2 nap után már nem kapcsol be, meg tele van hibákkal... Azért 30.000 FT alatt, mert nem szeretnék túl sokat költeni rá, de viszont normális gép legyen! :D
2012. dec. 29. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a kettő kizárja egymást. Szerinted véletlen vannak tabletek 150 ezerért is?

Minimum 50-60 ezer az ahol beszélhetünk valami minőségről.

Felesleges megvenni az olcsót, mert használhatatlan. Én is így voltam vele, mint te, hogy nem hittem el aztán jól meg is szoptam egy Concorde One Tab-al.

2012. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! Zöld kezecske megy! :D
2012. dec. 29. 21:03
 6/9 anonim válasza:
Helló. Szerintem ne higgy az előttem szólóknak... Ha nem vettél még, akkor 30 ezer alatt ott van a Concorde One 8gb-os tablet. Magyarországon a legjobb fórummal rendelkező olcsóbb táblagép. Én is ilyet veszek, írnak róla jót-rosszat, de 23 ezer forintért érdemes megvenni. Rokonomnak ez van, és semmi gond vele...
2013. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy nulla a Concorde Tab One. Tele van hibákkal. Túl nagy összeg a 22 ezer Ft ahhoz, hogy ezt az ember elnézze. Konkrétan 5 ezer Ft-ot nem ér ameddig egy rakás szar az alkatrészek minősége és nem képesek rá normális szoftvert írnni.
2013. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Többen azt mondják, hogy jó... és aut, hogy rossz... Most őszintén. Akiknek van ilyen készülék, azoknak mi a véleményee vagy a DPS Dream 7-ről?
2013. jan. 20. 19:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért!
2013. jan. 28. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!