Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Zongora billentyűzet bemenő...

Zbalog kérdése:

Zongora billentyűzet bemenő eszközként?

Figyelt kérdés
Árulnak-e csak szintetizátor/zongora billentyűzeteket csak magukban ,amik önmagukban semmire nem képesek de ha rákötöm a számító gépre mondjuk USB -n keresztül akkor a számítógép a billentyűzethez hangokat tudna lejátszani? Tehát mint egy bemenő egység mint egy joystick például. Remélem nem irtam túl nagy barbárságot. Előre is köszönöm

2012. dec. 29. 23:29
 1/7 anonim válasza:

A szintetizátort, csak úgy tudod rákötni a számítógépre, ha van olyan a szintetizátorba, amivel hozzácsatlakoztatod. A modellebb szintikbe mennek floppik arra tudsz ráhúzni midit.

De amúgy lehet olyat amit írtál.

2012. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom írtad volna ha tudsz konkrét terméket
2012. dec. 29. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:

1 Ha nem érted a kérdést minek válaszolsz...


Persze hogy árulnak, olyat veszel amilyet csak akarsz kb40- 150e ft között kapsz 7+ oktávos midi billentyűzetet .


Az olcsóbbak csak síma rugós szinti mechanikásak ,szintén egy tucat potméterrel ,gombokkal .

A komolyabbak RH2 stb kalapács mechanikás kimondottan zongora utánzó midi billentyűzetek , szintén potméterekkel gombokkal.

Arra ügyelj hogy legyen rajta usb2.0 csatlakozó ,ne csak midi in out , hiszen akkor még 10e Ft ért venned kell egy midi x board kábelt ami usb re alakítja a midi in out jeleket.


Programot én a sonar X1 essentialt ajánlom kb 20e Ft hivatalosan de az egy világszinvonalú profi stúdió , úgy hogy kapsz hozzá vagy 200 hangszert is meg pár effekt gépet , de ha már van valamilyen video szerkesztőd vagy más hangszerkesztő alkalmazásod akkor természetesen látja azoknak a gépeit is így bevonhatod azokat is a studiódba.


140 ből kábellekkel együtt megúszhatod ujjonnan ,vagy használtan fele ennyiért is.

pl [link]

2012. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És itt a program 64 audio sáv és korlátlan midi sáv jár hozzá


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5rO..


Nekem is ez van és felét se tudom kihasználni a funkcióknak.

2012. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=JinWBgAyZv8


Ha ettől több kell, akkor MIDI.

2012. dec. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

5 Na ennek aztán semmi köze nincs a zongorabillentyűzethez.


Ennyi erővel egy tableten is játszhatnál.

2012. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat
2013. jan. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!