Netbook vagy Tablet pc?

Figyelt kérdés
Olcsó legyen, de azért nem sz*r minőség, 30-40 ezert szánnék rá ( plusz mínusz ), netezésre, filmezés, word, stb. ezekre szánnám. A tabletban azt tetszett, hogy androidos játékokat is elvisz, láttam egy videóban a PES11-et, ez megfogott, igaz androidos verzióba..Netbook meg a netezésben jobb lenne, mivel azt hallottam hogy a tablethoz nem lehet hozzácsatlakoztatni a netkábelt..Szóval szerintetek melyik, és ha lennétek oly szívesen dobhattok egy típust is.

#netbooktablet
2012. dec. 30. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"Olcsó legyen, de azért nem sz*r minőség,"

Első probléma, a kettő nem jár együtt.


" 30-40 ezert szánnék rá ( plusz mínusz ),"

Jaj, ennyiért nem lesz jó.


" netezésre, filmezés, word, stb. ezekre szánnám."

A szövegszerkesztés nem egy élmény taperolós képernyőn, próbáld ki.


"láttam egy videóban a PES11-et,"

Valószínűleg nem 30-40 ezres gépen.


"mivel azt hallottam hogy a tablethoz nem lehet hozzácsatlakoztatni a netkábelt."

Azért van benne wifi hogy ne kelljen drót végén cibálni.

2012. dec. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

40e-ért csak egy nagyon szar netbookot vehetsz, viszont már egy jobbfajta tablet kijön belőle(*DPS Dream 9*).

Ha a tablethez veszel egy 4-5e Ft értékű tok+billentyűzet kombót, egész jól használhatod szövegszerkesztésre is.

Egy *TP-link 740* wifi routerrel pedig kiküszöbölhető az internetkábel probléma.

Ha jó helyen veszed ez az egész kijön 40e Ft-ból.

A netbookok kora egyébként is leáldozóban van.


Szóval a kérdésre válaszolva, Tablet.

2012. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak! Az elsőnek minden tisztelettel: nem kritikát akartam, hogy mit írtam, ebben a témában nem vagyok nagyon ott. De te persze mindenben otthon vagy :) A Tablet pc amit láttam videóban, WayteQ xTAB-100s. Ami már 30-40 körül beszerezhető.
2012. dec. 30. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!