Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen xbox 360-at érdemes venni?

Milyen xbox 360-at érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valamennyire jártas ebben a témában, de nem nagyon értem hogy mi a különbség a sok xbox között amit árulnak, látom feketébe, fehérbe, akkor slimbe oké tudom hogy az mi meg a flasheléssel is tisztában vagyok meg azzal is hogy van 4 gb-s meg 250 gb-s, de ezekből is több fajta és vagy olcsóbb vagy drágább és semmi különbséget nem ltáok bennük. Tudom hogy van olyan amit kinectel együtt árulnak de olyanra nem feltétlen van szükségem, mert azzal csak ritkán játszanék meg nagyon nem is érdekel a kinect.

A helyzet az hogy szeretnék egy ilyen gépet magamnak mert sok játék van amivel játszanék a pc-m már nem bírná el igazán meg nagyon nem akarok már még egy pc-be belefektetni vagy felújítani mert ez már 2009-es gép elég régi vas.

Meg a konzolnak több értelmét látom mert nincs az a macera hogy telepíteni vagy elindul vagy nem frissíteni meg minden, nekem egy konzol kellene, van ps2-esem de már nincsenek rá új játékok a régeieket már kezdem unni. Most hogy van már saját keresetem meg anyagilag is egész jól állok így beszeretnék fektetni egy ilyenbe, mit javasoltok?

Nem most rögtön akarom megvenni kb 2-3 hónap múlva, meg a flashelés az kb mennyibe kerül meg melyiket kell rátetetni hogy minden új írott játék menjen rajta?

Előre is köszönöm a válaszokat!

22/L Igen lány vagyok :D



2012. dec. 30. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem kell kinect akkor az nélkül is árulnak. Veszel például egy 250gb-s változatott,hogy legyen mire raknod a játékokat és ha nem akarsz eredeti játékokat venni akkor nem flashelted,hanem RGH-ztatod. Akkor nem kell dvdket vásárolnod meg spéci irót se venni hozzá. Hanem csak wifin rárakod a játékot és játszhatsz.
2012. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég furcsa hogy lány létedre xboxozni akarsz.

Kinect nélkülit vegyél 250 gb-osat. Vannak már 55-60 ezerért is, azok jobbak valamivel. Ahogyan az első is írta inkább RGH-t tetessél rá jobb az. És ha később mégis akarsz hozzá kinectet lehet venni külön is hozzá, mert az újabb gépeken már rajta van a csatlakozója is.

2012. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek köszönöm!

Második: Tudom hogy furcsa de én ilyen vagyok, 10 éves korom óta játszok számítógépes játékokkal most pedig konzoloznék ps2 esem is 4 éve van már és szerettem jó volt az. És még ha azthiszed hogy egy kocka lány vagyok akinek nincs élete meg ronda, elmondom neked hogy nem vagyok az ha esetleg arra gondolnál:D Van társasági életem járok bulizni barátom is van :)

Barátom az nem éppen a nagy játékos de elszokott lenni időnként ezzel azzal órákig. De mivel dolgozik így hétköznap nem nagyon tudu8nk találkozni nekem meg az egész délutánom szabad szinte és ezzel jól letudnám kötni magam :)

2012. dec. 30. 18:36
 4/4 JulesM111 ***** válasza:

Szia,


Ha normális keretek között veszed újonnan, akkor a készülék szinte majdnem ugyan az, a legnagyobb különbség, hogy van, vagy nincs hozzá kinect, és mekkora a vinyó benne.

Ha valami okosított, használt gépet akarsz venni, akkor van mit olvasgatni, mert abból egy halom verzió előfordul, amiben én nem tudok segíteni.


Mint előttem írták, egy Xbox360 Slim 250Gb-os vinyóval 55-60ezer forintért elérhető.

Amit én preferálok, az a konzolstudio weboldala, amit kerülj el, az az 576kb a plázákban mert vagy 20-30k-val drágábbak.

Játékok: ha újat veszel, 8k-tól 15-16k-ig terjed az ára.


Multi: Box esetén kell hozzá egy úgynevezett Live előfizu, maga a játék, és az online pass a game-hoz.


Live: havonta max 2k-ba kerül, de vannak akciók, mikor 10k-ért éves előfizut vehetsz.

Game: fentebb írtam, megveszed, és kész, az online pass tartozéka. Sőt néha előfordul, hogy a Live-on át letöltheszt játékot 2-3ezer Forinttért.

Online Pass: Sok játékkiadó nem örül annak ,hogy megy a használtgame business, és így igyekszik ebből részesedni.

Ha már megveszed a használt játékot, akkor ha még multizni is akarsz vele, akko kell a pass, ami akárhányszor megvehető 1-3k között mozog.

Ne hidd azt, hogy a sok neten hírdető anoním váza által 2-3-5ezer HUFért kínált játékkal minden rendben lesz.


Szóval egy fontos tanács összefoglalva: a gépet, és a játékokat megbízható forrásból szerezd be, és akkor nem lesz gondod.

2012. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!