Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most mi van a Windows 8-al?...

Most mi van a Windows 8-al? Futnak rajta a játékok (Dirt 3, COD akármennyi és írhatnám bármelyik játékot) vagy nem?

Figyelt kérdés
Vennék gépet, de nemtom, hogy most akkor mi van. Segítsetek!

2012. dec. 30. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt kérdezném, hogy egy jó minőségű laptopon ugyanúgy futnak a nagy gépigényű játékok?
2012. dec. 30. 21:50
 2/5 Zwicki válasza:
Ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz amit akarsz... de én a helyedben nyugodtan vennék egy laptopot (nem baj, ha erős a hardware) és raknék rá win7-et... a win8 még úgyis "kiforratlan". Én akárhányszor felraktam próbából, sosem tudtam megszokni az újításokat benne. Hogy kompatibilitási gondok lennének-e vele, azt nem tudom... de hogy drivert elég macerás lesz hozzá keresni, az tuti.
2012. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát ami játékok mennek biztosan azok:AC3,HITMAN ABSOLUTION,TUROK,MAFIA 1-2,FIFA 13,SAINTS ROW THE THIRD,SLEEPING DOGS(most per pill ezek vannak a gépen,és win 8 am van és semi baj nélkül mennek!)
2012. dec. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tinialfa válasza:
Nem a laptop minősége a fontos hanem a videokártya ami benne van... 400ezres üzleti laptopok jó minőségűek, de nincs bennük valami érő videokari. Egy játékra is alkalmas laptopra példa a Lenovo Y580, 230e az ára.
2012. dec. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
call of duty BLACk OPS 2 igy megy ;)
2012. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!