Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiknek jobb, szebb a képe?...

Melyiknek jobb, szebb a képe? ConCorde Tab Play vagy Wayteq xTab 70 dci .

Figyelt kérdés
Az igazság hogy hogy a play jobb mint tablet pc de a képe is jobb . Tabot szeretnék venni . Azt szeretném ha HD s laenne a tab amit választok . A play az ??? Jobb a képe mint a dci nek ???
2012. dec. 31. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nekem ezt írtak a minap:


nem gyerekek!!!! a PLAY valóban igen jól lett meg csinálva meg minden de van 2 fatális hibája!! szeretnék lőre szólni!!

1, a készülék nagy részének gyárilag, vagy a szállítás során( nem tudni miért)el van csúszva a képernyője. Nem kell máris megijedni, van akinek 2-3 pixel sor van balra v. fel elcsúszva de akad akinek több! TERMÉSZETESEN AKADNAK KIVÉTELEK!! ( csak sok ilyen esettel találkoztam ( 10 emberből 6 nak el volt csúszva, de mondom ezt csak én kutattam ki))

2. ez sajna már mindegyik darabra vonatkozik: elég ócska a WIFI-je!! sajnos, de a router-től 3-4 méterre már le dob a netről. otthon még megoldom nehézkesen pl.: bebújok a router mellé vagy valami. De egy bevásárló központban, étteremben, vagy olyan helyen ahol nem tudsz a jel forrásához közvetlen ül odaférni az már kissé kellemetlen!!! ( szerintem ennek fő oka a fém hátlap, ami elléggé leárnyékol mindent! ) DE LÁSSUK BE, EZEKNEK A KÉSZÜLÉKEKNEK A FŐ CÉLJUK, AZÉRT LETTEK KITALÁLVA HOGY MINDIG ONLINE TUDJAK LENNI, FILMET NÉZZEK FACEBOOK-OZZAK ÉS LE,FEL TÖLTSEK ZENÉKET! EGYSZÓVAL A WIFI ELENGEDHETETLEN EZEN KÉSZÜLÉKEK NORMÁLIS HASZNÁLATÁTÓL!!!!!! megjegyezném én nagyon akartam egy ilyet! csak azért nem vettem mert elfogyott az üzletekből mire mentem. DE JOBB IS MINT HA ITTHON DÖBBENEK RÁ HOGY ILYEN HÁTRÁNYOSSÁGA VAN!!


A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/3 Időpont tegnapelőtt 19:21 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?



Én Prestigo 8.0 pro duo 5580-at vásároltam.

[link]

Szerintem többet ér mindegyiknél..

2012. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de ennek tuti szebb a kijelzője:

[link]

2012. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már kapható a dci?
2012. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd január végètől kapható a dci .
2013. jan. 1. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Megtaláltam, elvileg már most is kapható, kérdés jobb-e mint a dc....
2013. jan. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!