Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szobában autó erősitő bekötés?

Szobában autó erősitő bekötés?

Figyelt kérdés
Szobában szeretnék bekötni egy autó erősitőt és PC tápról kapná a áramot és arra lennék kiváncsi ha pl kettőt kötnék rá akkor jobb lenne mint 1 PC táp, Mert youtuben néztem videót és ott is kettőről ment a és kérdezték a feltöltőtől hogy hogyan van megoldva neki a két táp és csak annyit irt hogy a két tápról jövő kábelt egybe tekerte?

2012. dec. 31. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne csináld.
2012. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1-nél a pont. Ilyen szakmai hozzánemértéssel ne is!
2012. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor 1 is elég lesz neki? 350w PC tápom van ... + gondolom az még attól is függ hogy milyen az erősitő mennyi amper stb igaz?
2013. jan. 1. 02:34
 4/9 Huszti Tibor ***** válasza:
felejtsd el!
2013. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már megcsináltam 1 tápról megy és nagyon durva :D 1000w 4csatis erősitő + JBL cs1214t van rajta és megy :)
2013. jan. 9. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Poroltó azért legyen a közelben!
2013. jan. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Huszti Tibor ***** válasza:
de meddig megy???Míg el nem száll az erősítő a kevés áram miatt.Előbb utóbb elkezd kapcsolgatni mert kevés az áram és egyszer csak elfelejt visszakapcsolni.A poroltó valóban hasznos dolog:-))
2013. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is gondolkodom ezen csakhogy én pc táppal nem kezdenék az biztos. 1.Kell hozzá egy becsületes trafó (NEM PC!!)legalább 5-600wattos. 2. Egy (60A vagy nagyobb) grécz híd aztán egy 1 Farádos kondi aztán azzal már rendeben lenne a dolog. Nekem ez megvan és egy rockford erősítőt hajtottam meg vele 30Amperes áramfelvétel mellet sem esett a feszem 12V alá. Hozzá teszem 13.8v-ra van belőve.

A trafót én tekertem a primer oldal 2 mm2 tömör réz drótból a szekundert pedig 10mm2-es sodort szigetelt vezetékból. Az egész van vagy 20kg. Ez a szív!! Ha a táp gyenge akkor tényleg legyen poroltód mert nagyon durva dolgok tudnak történni.

2013. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem egy Mac Audio mpx 4000 van bekötve 4 csatis 2x20 bizti van benne de táp az csak 10A ad le jól igy is elégé (mélyláda van rajta) de azért aki ért hozzá szerintem észre veszi hogy azért egy rendes táppal más én is már gondolkozok hogyan tudnám ezt megoldani hogy tényleg megkapja megfelelő feszültséget...
2013. márc. 6. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!