Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok ps2re GTA SA-hoz...

Hogyan tudok ps2re GTA SA-hoz 100%os mentést berakni? /többi lent/

Figyelt kérdés
Rohadtul fel idegesít a játék a (szerintem) szar irányításával. Tehát speciel a lövöldözésről beszélek, de azért van még 1-2, mint pl. hogy nem tudok egyszerre sprintelni, meg hátra nézni, mert nem bírom lenyomni a gombot meg a 2 analógot egyszerre. Na de a lövöldözés. Azért utálom, mert SZAR! Ugye R1-el kell ellenfelekre célozgatni, de amikor én megnyomom, csak összevissza célozgat, de ellenfelet nem jelöl ki. És azért rágtam be, mert egy küldetésben szemben állok az ellenfeleimmel, megnyomom az R1-et, és elcéloz balra, és lelőnek. Na szóval a mentés. Nincsen becsippeltetve a PS2-m, és van rajta USB nyílás, de nem érzékeli a pendrivékat, és a külső vincseszteremet. lehetséges 100%os mentést berakni? és ha igen hogyan? Ha lehet csippeltetés nélkül.

2013. jan. 1. 09:22
 1/4 anonim válasza:
PS2-re sajnos nem lehet,ilyesmi csak PC-re van.
2013. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
FreeMCboot kártyával.
2013. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sanyi192: Interneten arra jutottam, hogy be kéne chippeltetni a PS2-met, de azt nem szeretném. Máshol meg azt, hogy nem kell, meglehet csinálni. Most akkor hogy is van? Meg volna még egy kérdésem így azokhoz, akik megnézik ezt a kérdést. Ha nekem van egy haverom, akinek chippelt PS2-je van, és az ő memória kártyájáról ha az enyémre átrakjuk a mentést, akkor az működne? Attól függ, hogy neki a játék eredeti-e, vagy sem? Mert azt nem tudom. Amúgy köszi az eddigi segítséget, legalább van valami távpontom, amiből kitudok indulni!
2013. jan. 2. 14:41
 4/4 anonim válasza:
2. válaszolótól kérdezem, hogy FreeMcboot kártyára, hogyan tudok rárakni mert nekem olyanom van és megy minden nem eredeti játék csak azt nem tudom, hogyan tudom rárakni a mentést a kártyára?
2013. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!