Xbox 360 Unsupported Disk error. Miért írja ezt ki? Hogy lehet megnézni, hogy milyen flash van a gépen?

Figyelt kérdés
Az xboxom nyáron lett flahelve, elvileg a 3.0 van rajta, vannak olyan játékok amik újabbak és elindulnak rajta pl: NFS Most Wanted 2, NFL 2012, COD MW 2, Mortal Kombat 9, Battlefield 3, Forza Motorsport 4...De vannak olyan játékok amik nálam nem működnek és az egyik ismerősömnél pedig igen, tehát írási probléma nem lehet. Vagy mégis? Játékok amik nálam nem mennek, de haveromnál igen : assasins creed III, Black Ops 2.Mi lehet a probléma?

2013. jan. 1. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nem másolt lemezzel kéne próbálni.

Most olyan nehéz megvenni 12 ezerért azt a nyamvadt játékot?

2013. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
persze nem olyan nehéz. mi az a 12 ezer forint a 80ezer forintos fizetés mellett? van, aki nem engedheti meg magának. szerintem nem elítélendő az, hogy valakinek nincs pénze játékra. amúgy lehet azért nem megy, mert rosszul lett kiírva a játék.
2013. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"persze nem olyan nehéz. mi az a 12 ezer forint a 80ezer forintos fizetés mellett? van, aki nem engedheti meg magának."

Ez egyszerű hazugság, ugyanis a játékoknak kevesebb, mint az 1%-a kerül 12 ezer forintba, az eddig kiadott több ezer játék bőven ez alatt van, némelyik akár 2-3 ezer forintért is, ezeket is meg lehet venni, ha az embernek nincs pénze a legdrágábbra. Autóból is olcsóbbat vesz az ember, nem ellop egy Ferrarit, jobb esetben...

"szerintem nem elítélendő az, hogy valakinek nincs pénze játékra."

Ez valóban nem elítélendő, az viszont már annál inkább, hogy valakinek nincs pénze játékra, még is megveszi a drága konzolt, amit nem engedhetne meg, és ellopja az olcsó játékokat, amit simán ki tudna fizetni. Ez nem más, mint tolvaj patkányság, erre nincs mentség.

2013. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
aztán honnan tudod hogy honnan van neki xbox-a? nekem pl egyik ismerős adta el, de nagyon baráti áron. használt, de nagyon jól működik. tőle flashelten vettem és adott hozzá játékokat. ha én tolvaj vagyok, akkor miért nem vittek még börtönbe? én nem érzem magam tolvajnak, de ha tévedek, akkor így jártam. büntetést eddig nem kaptam ezért, de ha majd kapok, akkor elhiszem, hogy tolvaj vagyok.
2013. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól még hogy eddig nem kaptak el attól még tolvaj vagy.

Szerintem a whisky-s rabló is akkor lett rabló mikor elkapták? lolololol

2013. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!