Jó lesz ez a tablet arra amire nekem kell?

Figyelt kérdés

[link]


Internetezésre kéne főleg, facebookhoz, skypehoz, hírolvasáshoz, böngészéshez, hogy ne kelljen a számítógép előtt ülnöm állandóan. Kitudja talán filmet is néznék rajta. Viszont a 800x600-as felbontást nem kevés internetezésre? A készenléti idő 24 óra, videó lejátszás esetén 4-5 óra, szerintem ez jó.



2013. jan. 2. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra elég, de vigyázz, mivel ilyen olcsó, nem túl megbízható.
2013. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pont most irtam, hogy én is egy ilyen néztem ki, nekem is ilyesmire kellene a 4:3 nekem még tetszik is az ára is jó19900 a bátyja 22860Ft az 8Gb mem. de ugyan olyan az olcsóbbiknak a hátulja fehér én az olcsóbbikat választom, s majd ha kell micro sd nekem nagyon tetszik olcsotablet.hu nézted te is szerintem ott vannak jhozzászólások, ényém is. üdv. Pál
2013. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja.. még annyi az olcsobbik csak azért mert,4Gb a mem-je amugy tök egyforma...de lehet micro sd.
2013. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!