Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb és mebizhatóbb...

Melyik a jobb és mebizhatóbb szolgáltató? UPC vagy T-Home? És a kábeles vagy parabola antennás tv a jobb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 07:51
 1/5 gabor.galilei ***** válasza:

Nálam UPC van, évente 1-3 alkalommal történik valami, kábelelvágás, műszaki hiba....

Szerintem ez még belefér, főleg ha a szolgáltatás minőségét is nézem. 5000 Ft ért kapok 25 / 1,5Mb internetet (és ez tényleg annyi), 30 csatorna TV adást és telefont is.

Per pillanat nem tudok olcsóbbat és jobbat.

2013. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JulesM111 ***** válasza:

Manapság egyik sz@rabb, mint a másik :)

Nekem T-Home van, mert már lehetőség nincs.

T nem működik rosszul, néha előfordul ez+az, az ügyfélszolgnál lehet reklamálni, és ha kitartó vagy néha egy félhavi-havi előfizu díjat el szoktak engedni egy hosszabban tartó kellemetlenség miatt, ne mmindennapos, de volt már rá példa az életemben 1x :)


Ha összevetem a szolgáltatások paramétereit, akkor UPC jobb választás lehet tekintettel a jóval kedvezőbb árára, mint a T. ( T családi csomag, net teló egyben majd 10-13ezer HUF havonta, ami szerintem manapság qrvasok)


+ egy infó még, ha T-nél lennél, és pl egy város kellős közepén laksz, vagy egy panelrengetegben, akkor a T stabilan fog menni, mert ez erősíítő központok a közelben vannak, és lesz nafta bővel, a 15megabit az 15 megabit, de ha egy gyérebben lakott részen laksz, akkor nem biztos, hogy tuti full gázon fognak a bitek feléd vándorolni.

2013. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

T-Home a világegyetem legdrágább szolgáltatója még azt nézve sem éri meg hogy műszakilag stabilabb a többinél.Felejtsd el.

Az UPC kedvező árakat csak csomagban kínál de akkor nagyon megéri és műszakilag sem rossz-bár az internet sebességgel lesz gondod.

Mind árban mind műszakilag a DigiKábel ajánlott.

Műholdas téren a T szintén felejtős a másik kettő egy szinten áll-csatornakínálatban az UPC jobb.

Hát ebből szűrd le a neked megfelelőt!

2013. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Off

"T-Home a világegyetem legdrágább szolgáltatója" csak mert nem volt még dolgod a T*rr k*t-vel.

2013. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
semmikepp se t-home!!!!!!!!! Draga es sz@r!!!!
2013. jan. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!