Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet Ps2 Slimen online...

Hogy lehet Ps2 Slimen online játszani?

Figyelt kérdés
Valaki leirná hogy pontosan hogy mik kellenek hozzá és hogy hogyan kell amugy betárcsázós netem van ami felhasználónevet és jelszót kér pls segitsetek!!! köszi

2013. jan. 3. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
PS2? Meglepődnék, ha lehetne vele.
2013. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Betárcsázós net? Hol élsz te, a 90es években?
2013. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha betárcsázós neted van akkor felejtsd el a dolgot
2013. jan. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a betárcsázós net annyit tesz hogy kelll neki egy felhasználó név és egy jelszó amivel mindig csatlakoznom kell mikor bekapcsolom a gépet amugy meg 2013-ban élek és netet kb éve kötötték be
2013. jan. 5. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: az nem betárcsázós, hanem PPPoE net. Viszont a kérdés még mindig áll, hogy a PS2 egyáltalán fel tud-e menni a netre? Nem PS3-ra gondoltál?
2013. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na jó most betárcsázs vagy PPPoE?Mert nem mindegy


Ha az utóbbi akkor már van rá esélyed hogy normálisan tudjál játszani online.Az internet kábelt bedugod a PS2 hátuljába,elindítod a játékot és felregisztrálsz.Viszonylag kevés PS2 szerver van már fenn

2013. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok de nem nagyon értek hogy milyen net milyen meg stb. de amugy az a ppoe vagy milyen netem van és ps2-re gondoltam!! és ha bedugtam a ps-be a kábelt akkor nem kell beállitani valamit vagy valami?
2013. jan. 6. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!