Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A régi és az új xbox kinect...

A régi és az új xbox kinect között van különbség?

Figyelt kérdés
Amikor még vettem a kinectet 42.000.-Ft volt most meg 26.000Ft-ért is lehet szinte kapni, egy éve asszem 22.000Ft-ért is volt újonnan boltban. Van különbség köztük mert idő közben hallottam hardveres újításokról is. De nem tudom hogy ez az a fajat-e vagy nem. Ismerősöm venne és tanácsot kért tőlem, de nem tudom hogy hogy van ez most pontosan.

2013. jan. 4. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ugyanaz csak már ennyit ér mert már nem veszik úgy és majd lesz helyette jobb is ugye a nextgen konzolok hamar jönnek, és ha leviszik ugye a régi konzoloknál az árakat akkor még tehetnek szert újabb bevételre a nextgen előtt.
2013. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanaz.
2013. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 -bence22- válasza:
2013. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy ezeréves promóvideó a kinect megjelenése előttről, a valósághoz nem túl sok köze van...
2013. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!