Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fordított objektívnél hogyan...

Fordított objektívnél hogyan lehet megszerezni?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán fogalmaztam, de úgy értem hogy amikor fordítva használok egy objektívet, mivel már nem csatlakozik a vázhoz, az EXIF adatoknak annyi. Mégis láttam már nagyon sok helyen, hogy egy fordított objektíves kép mellé be voltak írva az exif adatok is. Nameg láttam már olyan képeket amik szintén fordított objektívvel készültek és pályázatokon is részt vettek és eredményt is értek el, pályázatokon meg köztudott hogy kötelező megadni az exif adatokat. Legalábbis az pont egy olyan pályázat volt. Úgyhogy ezt nem értem. Valakinek van valami tippje hogy azt hogy csinálják?

2013. jan. 4. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

1 exifbe bele lehet bütykölni, programokat a gugliban találsz.

2 pl. eos-m42 csipes adapter a felprogramozása alapján kitölti az exifet.

3 csak odaírták a kép mellé kézzel, és most lesel, hogy honnan van exif :)

2013. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azta!:O Nagyon kössz. Ha lesz egy kis időd tudnál nekem linkelni valami oldalt ahol találok leírást az ilyen progikról? Hallottam már ilyesmiről csak nem tudom hogyan keressek rá. Nafene én meg azthittem már megmarom magam hogy nem tudok rájönni.:D Köszönöm!
2013. jan. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!