Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet hogy full hd tv-n...

Hogy lehet hogy full hd tv-n jobb az xvid film minősége mint a számítőgépemen?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy kb nincs is különbség egy full hd film és egy xvid között, amiket a TV-n nézek, de a számítógépemen az xvid egyértelműen rosszabb minőségű. Én vagyok ilyen zseniális, vagy a full hd TV tényleg tud javítani a képen? köszi előre is

2013. jan. 5. 21:46
 1/6 tataboy ***** válasza:
2-3 méteren túli távolságból már nem tudsz annyira különbséget tenni full hd és nem full hd között,lehet ezért van hogy a monitoron rosszabbnak látod mert az közelebbről nézed.
2013. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

van benne valami! Tv akkor ugye nem dob a minőségen?

köszi!

2013. jan. 5. 22:04
 3/6 tataboy ***** válasza:
Lehet hogy dob,nem tudom milyen a tv-d és a monitorod,úgy értem hogy mennyire komoly egyik illetve a másik.
2013. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1


720p és 1080p között tényleg nem sok különbség van, ha elég távolról nézed, de azért egy sima SD felbontású film vs HD között hatalmas a különbség.

Kb 3 méterről nézem a tv-t, de egyértelműen meg tudom különböztetni a SD-t és a HD-t, mivel az SD azért közel sem olyan szép.

TV talán valamit javít a minőségen, de inkább csak a színeken meg hasonló, szóval nem tudom mi lehet ez a jelenség.

2013. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előfordulhat hogy felkonvertál a tévéd.
2013. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lehet csak szimplán fogyi vagyok

de ja megnéztem tényleg van különbség meg amugyis sznobizmusból nézem a full HD-t nem érdekel mennyivel jobb :P

2013. jan. 25. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!