Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mikorra csökkenhet az xbox360...

Mikorra csökkenhet az xbox360 ára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a 250gigás igy is 52 ezer forint, de vennék egyet, minél olcsóbban ( ujonnan)

+ még ott van a Play & Charge Kit is ami kb 6-7 ezer ft, akkor még ott van az éves Live szolgáltatás, ami ugye 8-10 ezret jelent ( attol függ hol veszek hozzá), és akkor nem beszéltem egy viszonylag ,,normális'' játékrol ami ugye 4-15 ezerig is elterjedhet

ezérf kérdezem h mikor megy lejjebb az ára, illetve mikor lesz leakciózva....?



2013. jan. 7. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd ha megjelenik az új. Azt meg senki se tudja mikor lesz.
2013. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

42 k körül van az alapmodell most is és 3éve is amikor én vettem ,csak a kiadás más.

Olcsóbb nem lesz ha kijön az új kiárusítják majd.

De én már nem vennék 360at 6éves már lassan itt az új és akkor vettél egy olyan konzolt amire megszűnik a fejlesztés.

2013. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
bocs nem 6, lassan 8éves
2013. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Háát jobban nem igen fog lemenni, esetleg használtan tudsz olcsóbbat, én már nem ruházok(ruháznék) be rá, valóban elég régi konstrukció, lassan jön az új, és hát ugye live meg pár jó játék, már is 85-100eFt környékére jön ki egy alap cucc.


PS3-nál sem jobb a helyzet de ott az alapgép drágább(network ingyenes ugye) tehát gyakorlatilag ugyan ott vagy...

2013. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha 8 éves konstrukció? Halo 4-et láttad már? Grafikája nagyon jó úgyhogy jönni fog még 1-2 jó játék rá.

Sőt miután megjelenik az Xbox 720, azután is vagy 2-3 évig még biztos lesz rá játék mivel 80 millió eladott darab van világszerte.


Black ops 2 eladások:

xbox 360: 11.21 millió

ps3: 9.22 millió

pc: 0.84 millió

wii u: 0.16 millió


Szerinted hagynák veszni a régi konzolokat ilyen számok mellett?

2013. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

konzolokszervize-hu

itt 2400 a play & charge kit.

És egy 250 gb-os xboxhoz adnak crysis 2-t.

konzolvilag.hu

ez a másik legolcsóbb..

2013. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5


8 éves igen, ez nagyon nagy idő, ha megnézted a múlt konzoljait 5-6 év volt az idejük.Valóban, még mindig szemet gyönyörködtető a grafika mind a 2 konzolon, főleg az exkluzív játékoknál, de a játék fejlesztés egy új grafikai szintre akaródzik lépni, amihez kell az új vas.

És így pont a grafika az ami miatt elkövetkezik a generációváltás, semmi más.És emiatt lesz korlátozott a 2 régi konzol támogatottsága.

2013. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az Xbox 360 egy a Microsoft, IBM, ATI, Samsung, SiS által fejlesztett hetedik generációs játékkonzol, az Xbox utódja. A készüléket 2005 május 12-én mutatták be először. Legfőbb vetélytársai a Sony PlayStation 3 és a Wii.
2013. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!