Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mivel töröljem le a laptopom...

Mivel töröljem le a laptopom érintőlapját h semmi baja ne legyen?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A touch padra gondolsz (ami az egér helyett van?) kb bármi ésszerűvel letörölheted. Ésszerű alatt értem, hogy NEM sósavba mártott ruha, és NEM homok + smirgli.
2013. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen arra gondoltam,akkor bármivel letörölhetem??pl.nem baj ha kicsit nedves a rongy vagy vlami??
2013. jan. 8. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsit nedves nem lesz még baja tőle, különösen ha olyan a touchpad (egybe írva a helyes), ami egybe van öntve a bill. alatt lévő műanyaggal.
2013. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:

Nedves monitortisztító kendővel áttörlöd, vagy fújsz rá kevés (egy spriccelés) monitortisztító folyadékot és szárazra törlöd.


Ezek hiányában enyhén nedves bármilyen rongy is jó lesz.


Maró anyagokat, bútortisztítót, domestost, nitrohigítót meg ilyeneket ne használj.

2013. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget!:)
2013. jan. 8. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!