Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a (...

Mi a véleményetek erről a ( Yamaha PSR-E433) szintetizátorról?

Figyelt kérdés
Yamaha PSR-E433-ről mi a vélemény...kezdőnek ajánlott ez a kis billentyűs vagy ha nem akkor tudtok jobbat....

2013. jan. 8. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik így első ránézésre.
2013. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
háát remélem..hátha van itt aki szakmailag is ért hozzá és megmondja a tutit!
2013. jan. 8. 19:14
 3/19 anonim ***** válasza:

Nagyon kis tudású hangszer, hamar ki fogod nőni. Bár nagyon csábító lehet a pendrive csatlakozási lehetőség, de én a helyedben mégis a Roland E-60-at választanám. Inkább már most az elején vegyél egy nagy tudású hangszert, mert ezt úgyis le fogod cserélni.


Bár a Roland E-60 nem rendelkezik pendrive csatlakozással, de CompactFlash kártyahellyel igen, tehát ugyanúgy tudsz vele sok adatot kezelni. A hangszer elég nagy ahhoz, hogy zongorázni is tanulj rajta, csak egy 3000FT-os sustain pedál kell hozzá. A későbbiekben rengeteg stílust fogsz hozzá találni, sőt, akár új stílusokat is készíthetsz. Ráadásul ez a hangszer USB porton is képes továbbítani a MIDI jeleket, így kottázó programokat, FL Studio-t stb. vezérelhetsz vele anélkül, hogy MIDI kábelt kellene venned.


Bővebb információ a hangszerről:

[link]

2013. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és amit én küldtem nem lehet fl studioval egybekötni .meg midivel? megmondom őszintén h ez k*va sok pénz ..újonnan 250 ezer a roland.....egy biztos h számomra szükséges legyen a midi, pcre rákötni fl studio, és főként mulatós zenét szolgáltanék a népnek amjd ha eljutok oda xDD
2013. jan. 10. 17:23
 5/19 anonim ***** válasza:
Hidd el kérlek, tapasztalatból írtam azt, amit írtam. Nekem egy Roland EXR-5-ösöm van, de már nagyon érzem a korlátait. Viszont mikor kipróbáltam a Roland E-60-as hangszert, rengeteg új lehetőség nyílt meg előttem. Gyönyörű stílusok és nagyon jó hangszínek, ráadásul hatalmas támogatottsága van. Inkább fizesd meg most az árát, minthogy megbánd a PSR-E433-at. Megéri a pénzt, hidd el nekem, és az életben többet nem kell hangszert venned.
2013. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kezdő hangszernek nettó kreténség 200+ ezres cuccot venni. A szintinek valóban hamar el lehet érni a korlátait (főleg, ha még hajlító- és modulálókerék sincs rajta, mint az enyémen), de akkor is pénzkidobás. Ha mégse jön be, sose tudsz megszabadulni tőle normális áron.


Amúgy ha főleg FL-re kell, akkor úgy jársz a legjobban, ha veszel egy 30-40 ezres usb-s midi billentyűzetet meg egy 20-30 ezres USB-s hangkártyát, aztán laptoppal jársz haknizni. :D

2013. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem csak fl-re kéne....háát én megértem h a roland az jobb ..ezt tudom énis..legszivesebben roland g-70 et vennék de az nagyon drága... sztem ez a yamaha bőven elég lenne tanulásra stb....
2013. jan. 10. 19:50
 8/19 anonim ***** válasza:
Az E-60 a G-70 kisebb tudású változata, pl. nincs benne vokál processzor.
2013. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kezdő avgyok köynörgöm..nem azt modntam h 300 ezres szintit írjatok hanem h mit janlotok a kezdésnek..lehetlőeg ne gagyit de ne iylen e-60 meg stb...yamaha nem jó?
2013. jan. 10. 21:17
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha 150.000FT-ot még megengedhetsz magadnak, akkor Roland EXR-7s a jó választás.
2013. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!