Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen típusú üzletben lehet...

Milyen típusú üzletben lehet kapni hangfalra teli rácsot?

Figyelt kérdés
Építettem asztalossal egy mély ládát,ami rács bemarással is rendelkezik,de nem tudom honnan lehetne beszerezni ezt a fajta telirácsot,szél:45cm és 50cm magasságúra lenne szükségem!Hangszóró boltban már kérdeztem,de ott csak előlapot tudtak volna adni a hangszóróra..Milyen típusú üzletben árulnak ilyen darab rácsokat?választ előre is köszönöm..

2013. jan. 9. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
www.reflexsound.hu itt érdeklődj, de nem lesz olcsó.
2013. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen típusú rácsra gondolsz, de akár a perforált lemez is jó lehet.
2013. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,de azért sokat nem szeretnék rá költeni egy egyszerű rácsra,azt hittem,h valami barkács boltban kapni lehet ilyesmi holmikat,ha nem is kimondottan előlapnak árulják csak arra is lehet hasznosítani...
2013. jan. 9. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy közeli obiba/praktikerbe, és nézz szét hogy mit találsz. A perforált lemez szerintem jó alternatíva, de sűrű szövésű, erősebb acélháló is jó lehet, olyan rostaháló szerű.

[link]


Ilyenekre gondolok, biztos fogsz találni valamit.

2013. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!