A ps3-am bekapcsol de nem reagál semmire. Se a controller nem kapcsolódik hozzá, se a tv-re nem küld jelet, se kikapcsolni nem akar. Egyedül a cd kiadó gombra reagál. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szervizben válaszolnak majd a kérdésedre.
2013. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem cseréltél TV-t? HD-ről SD felbontásúra?

Reseteld: 5 mp-ig a bekapcsoló gombot nyomd!

2013. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A tv ugyanaz mint előtte. És hiába nyomom a bekapcsgombot nem reagál, bármeddig nyomva tartom. Amikor bakapcsolom , felbúg egy pár másodparcre de aztán megáll mint ha lefagyna. És csak áramtalanítással lehet kikapcsolni.
2013. jan. 9. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:

tartsd nyomva a bekapcs gombot míg ki nem kapcsol.

aztán kapcsold be.

2013. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5 mp-ig letartva semmi se reagált. Kb fél percig nyomtam a gombot és kikapcsolt (ez is haladás) de bekapcsolás után ugyanaz, nem váltotzott semmi. :(
2013. jan. 11. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe, ott pontosan megmondják mi a gond.
2013. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám most. Jutottál valamire ebben az ügyben? köszi a választ.
2013. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 József78 válasza:
Nekem is ez jelenség a ps3mal valaki végre tudna ez ügyben konkrét választ is adni nem csak találgatni valaki olyan írjon akinek ez volt a gépével a hiba de már megcsináltatta köszönöm s.o.s. :(
2015. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!