Invitel szolgáltatás, LG televízióval. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A fönt említett szolgáltatónál vagyok, családi csomagban. 40-50 analóg csatornával. Most vettem egy LG okos tv-t. (lg lm 42 660s) . Ez a tv csatornaváltáskor fent kiírja, hogy éppen milyen csatornára váltok. Nade az a baj, hogy nekem nem a csatorna nevét írja ki, hanem a csatorna kódját(pl.: C16, S8, stb..) Hogyan tudom elérni, hogy a csatorna nevét írja ki? Mert ez így használhatatlan!!

2013. jan. 11. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Egy több mint 200 ezres tévén analóg adást nézel? Erre mondjuk, hogy hiába a pénz, ha ész nincs.


Amúgy gondolom a menüben át tudod nevezni a csatornákat.

2013. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabor.galilei ***** válasza:

Gondolom automata keresővel lettek eltárolva a programok. Mivel analóg adást nézel, és analógon nem jön a csatorna név ezért a csatorna sorszámok a csatorna nevek helyén nem íródtak át. Bemész a beállítások menübe, ott a manuális hangolás almenüben minden csatornára menj rá és írd át a nevet.

Gondolom analóg kábel TV-d van, én is így kezdtem, de azonnal felraktam egy UHF antennát a tetőre megy egy spec antenna közösítőt és akkor láttam még a földi sugárzású, szabadon fogható digitális adásokat is, némelyiket HD minőségben.

2013. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi TV-m van. Nagyon kevés az olyan csatorna ahol rendesen kiírja. Nálam a TV2 és az Eurosport nevét írja csak.
2013. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Analóg adással sehogy. Válts IPTV-re.
2013. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!