Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bizonyos PS3 játék nem érzékel...

Bizonyos PS3 játék nem érzékeli az utángyártott speedlink kontrollert. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Megoldás eredeti sony joy!
2013. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván oka volt, hogy ezt vettem, de az 53%-os rátád mellett nem is értem, egyáltalán minek írsz válaszokat.
2013. jan. 14. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos van egy pár játék,ami tényleg megköveteli az eredeti Sony joyt. Gondolom tényleg van oka hogy miért nem vettél 12-ért eredetit,de ha szétnézel,már van 5-ért is használt,amivel garantáltan menni fog a játék.
2013. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazság szerint a kialakítása miatt választottam, illetve a gyárit nem lehet adapterrel tölteni, túl sokat nem spóroltam, mert ez is 10e. Ezek szerint sokkal inkább buktam. Majd megpróbálok túladni rajta. Köszönöm a választ!
2013. jan. 15. 05:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 52% a rátám akkor nem válaszolhatok?!!!GEIUS!!!

Amúgy új sony joyt lehet kapni zacskóban 7500 Ftért flegma úr!

2013. jan. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en is igy vagyok a gt5 tel es a pc-s joyyal. elso valaszolonak van az igaza.

"original is the best"

2013. jún. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!