Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dyras Cinemax ALDS-430 VÉGFOK...

Zsolti_28 kérdése:

Dyras Cinemax ALDS-430 VÉGFOK IC típus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni a fent említett típussal kapcsolatban, ugyanis szétpattant a végfok ic rajta és nem tudom a típusát, mivel darabokra hullott (valószínű túlfesz miatt). 5 lábas, de a neten való keresgéléssel nem lettem okosabb. Ha valaki tudna kapcsolási rajzot, vagy csak típust leírni (esetleg valamivel helyettesíthető e), nagy segítség lenne. Nem nagyon vagyok otthon műszerészetben, lehet nem fogalmaztam elég érthetően. Köszönöm előre is!

Sziasztok!


2013. jan. 12. 13:19
 1/1 anonim válasza:

Kicsit megkésve de TDA 2030A

most van nálam ugyanezzel a problémával szerencsére még nem szált el teljesen a végfok így tudtam segíteni neked :D ha még aktuális

2014. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!