Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ma mikor elindítottam a gépem...

TorroRobert kérdése:

Ma mikor elindítottam a gépem vártam hogy induljanak a szokásos progik (torrent stb) de nem indult el semmi. Semmiféle exet nem indít el 2 balklikkel és jobbkliknél sincs a run ott. Mit tehetek itt?

Figyelt kérdés
Az internetet tudom csak a run al indítani,mást nem tudok a run-al elindíttani csak a netet azt is úgy hogy beírom a run ba "www.google.hu".Ha mást akarok run ból indítani akkor ezt a hibát kapom:"C:\Uesers...exe No such interface supported".Emelet a net sem tökéletes,sok oldalt nem tölt be és a YouTube sem megy,system restore sem lehetséges mivel azt sem lehet elindítani.Mit lehet csinálni itt?

#indulás #nem fut semmi #no such interface supported
2013. jan. 12. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

csökkentett módban próbáltad már?

Milyen op. rendszered van?

2013. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

CSökkentet mód?

Windows 7-em van.

2013. jan. 12. 21:16
 3/18 anonim ***** válasza:
F8-as gombot nyomogatod bootolásnál. Akkor a legalapvetőbb illesztőprogramokat futtatja a win.
2013. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez sem segít semmit sajnos,nem értem hirtelen mi történhetett a gépemmel...
2013. jan. 12. 21:26
 5/18 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg, hogy a vírusirtó oldalakat engedi-e betölteni.

HDD sentinellel nézd meg a vinyódat.

[link]

2013. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát az avastét nem engedi de a többit igen,letöltöttem amit ajánlottál de nem tudom kicsomagolni az előbb említett hiba miatt."No such interface supported"
2013. jan. 12. 21:38
 7/18 anonim ***** válasza:

Ok, bocs! Avastot ki kellene kapcsolnod teljesen, és úgy megpróbálnod.

A géped ugyanolyan sebességgel tölt be, mint előtte?

2013. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen,mármint amit be tölt,a netet meg még tudok filmet nézni.Avast nem jelenik lent meg a tálcán ahogy szokott és taskmanagerben meg mikor ki akarom kapcsolni ezt írja:The operation could not be completed.Access is denied.
2013. jan. 12. 21:50
 9/18 anonim ***** válasza:

Avastot próbáltad már letölteni?

nem enged hozzáférést a kikapcsoláshoz.

2013. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
bocs, törölni -akartam volna írni -
2013. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!