La99 kérdése:

Playstation 3; lehetséges?

Figyelt kérdés
már nagyon idegesít hogy csak egy ideje demóim vannak és én próbálkozni szeretnék hogy meg tudjam oldani egy pen-drive-val szerintetek lehetséges ez:- http://www.youtube.com/watch?v=cRz5DTwmyoY

2013. jan. 14. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz sehogy trükközni, vagy flasheled és letöltöd a játékokat, vagy megveszed a játékokat.

A legegyszerűbb előfizetni PS+ra és egy életre van elég játékod.

2013. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

deee ez a program úgy teszi össze a fil-okat hogy olyan legyen mint ha fel lene installálva a psre és akkor már csak rá kell kopizni ez nem lehetséges??..:/ mind1 megpróbálom aztán írok

de ha kiflasheled akkor vissza is lehet mert én nagyon akarok multizni..

2013. jan. 14. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
ps plus-nál nem csak addig játszhatsz a játékokkal amíg aktív az előfizetésed?
2013. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


De, de ha egyszer előfizetsz rá biztos, hogy újra előfogsz.

Elsőnek én is csak vettem egy 3 hónaposat, aztán amint lejárt rögtön megvettem az 1 éveset, hülyének is megéri, 1 évre kicsit több, mint 10k, de még ha használtan is vennéd azokat a játékokat, amiket adnak akkor is 100k fölött lennél.


Illetve ha lejár az előfizetésed attól a játékok még nem vesznek el, amint előfizetsz újra folytathatod, ez csak az ingyen játékokra igaz, ha valamit megveszel X pénzért, akár csak 1 forintért akkor az ha lejár akkor is elindul.

2013. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen!
2013. jan. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!