Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Ghoo Tab 7000S nevű készülék...

A Ghoo Tab 7000S nevű készüléket megérné megvenni ennyiért?

Figyelt kérdés

Esetleg a készüléket megérné megvenni?

Vagy felesleges az ilyen?

aprod.hu/hirdetes/ghoo-tab-7000s-IDKgLB.html#0853ef9f7c


2013. jan. 14. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
én a t-mobilban rendeltem netmánia s internet mellé, ajándékba d-link dir 600 wifi routert adtak hozzá, és 10.000 ft volt, ha van rá lehetőséged vedd meg ott. tegnap érkezett meg szerintem frankó kis készülék, nekem amire kell arra megfelel, ha kicsit több alkalmazás van megnyitva akkor hajlamos picit többet gondolkodni de nem vészes, egyébként teszi a dolgát, én meg vagyok vele elégedve.
2013. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja és ha a routerre nincs szükséged eltudod passzolni egy 5ösért, így te is megúszod 5000ből annyiért nagyon dúrván megéri, annyi pénzből még berugni se lehet rendesen :D
2013. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!