Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudok videót lejátsz...

Miért nem tudok videót lejátszani?

Figyelt kérdés

Valahogy sikerült leszednem egy olyan bővítményt, amivel állandóan egy search oldalt nyitott meg, ha új oldalt nyitottam meg és nagyon zavart. Egy számítógépes ismerősöm azt mondta, hogy tiltsam le az összes bővítményt, ne aggódjak, ha valami kell, majd felugrik ablakban. Letiltottam őket, meg is találtam a ludas bővítményt, amit letiltottam. De aztán azt vettem észre, hogy egyetlen videót sem tudok megnézni. Se youtube, se facebook, sehol. Engedélyeztem a tiltást, a search oldal persze visszajött, de videót továbbra sem tudok nézni.

Frissítettem az Adobe Flash Playert, mégse működik. Na ilyenkor mi a teendő? Mindjárt felrobbanok...



2013. jan. 18. 16:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha a Chrome-t nyitom meg, fut a videó. De Mozillán nem. Töröljem és telepítsem újra?
2013. jan. 18. 16:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívj egy szakembert! Az ész nélküli tiltogatással meg hasonlókkal csak tovább rontasz a helyzeten. Nem szégyen ha nem értesz hozzá, de ne ringasd magad az ellenkezőjének az illúziójába!
2013. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mozilla újratelepítés.Vagy hagyd fent csak a Chromot.

Esetleg egy rendszervisszaállítás korábbi időpontra.

Üdv.:Higi

2013. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!