Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung UE32EH5300 vagy Sony...

Samsung UE32EH5300 vagy Sony KDL32EX650BAE2?

Figyelt kérdés
Melyik készüléket vegyem? Melyik a jobb?

2013. jan. 19. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Samsungot,olcsó és igen modern.
2013. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudásra kb ugyan azt tudják. Én a sony-t venném, mert a minőségében jobban megbízok.
2013. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bírom, amikor a Samsungot és a Sonyt hasonlítják össze minőség szempontjából! Azt meg főleg, amikor a Sonyt hozzák ki nyertesnek!

Tudniillik a Sonynak nincs saját gyára, nem fejleszt semmit sem! Samsungtól veszi a panelt és ráírja a kávára hogy Sony Bravia, majd 20-30eFt-tal drágábban eladja! A sok tudatlan meg megveszi, csak akkor esnek pofára amikor valami baj lesz a tévével és szervizre szorul, a szerelő meg rendel a Samsungtól alkatrészt!

Amúgy ha nem érdekel a net a tévén, akkor a sima EH5000-et is választhatod, az olcsóbb. Tévén netezni, na ezt nem értem, ahhoz túlságosan távol ülünk tőle!

De hát új keletű dolog ez, kell az e-pénisz növelés, így hát megértem!

2013. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minden cuccom sony és még semmi sem romlót el. Ezét mondtam hogy jobban meg bízok benne. Ja és az enyémben nincs samsung alkatrész, igaz sony se sok. Samsungnak meg a sonynak közös lcd panel gyára volt, csak sony eladta a samsungnak a részét.
2013. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Sony amit linkeltél egy fisifosi!!!A képfrissítés csak 50Hz,és nem játszik sem Xvid sem MKV formátumot magyarul Igazi Parasztvakítás!!!

A Samsung 100Hz-es le játssza az előbb említett két formátumot és kezeli a feliratokat is + van benne játék mód ha konzoloznál is.Az előttem írónak nem igen van fogalma a TV-k-ről.

Itt hasonlítsd össze a paramétereket.

Láthatod a Sony közelébe nincs a Samsung-nak.


[link]


[link]


Ezeket is nézd meg a fisi Sony áráért már ilyet is vehetsz akár!


[link]


[link]

2013. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
# 5 magyarázd el hogy egy lcd-nél mi különbség van az 50 hz és a 100 hz között, mert az lcd-nél nem látni villogást.
2013. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Majd ha nézel egy Full HD filmet a gyors akció jeleneteknél felhősödni fog a kép az 50Hz-nél (Erre többen panaszkodtak különböző fórumokon olvass utána de google jó barátod)!

Olvasd el segíthet!

[link]

2013. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt van még ez is mielőtt ki lesz találva hogy jobb az 50Hz-es.

[link]

2013. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az amúgy nem szó szerinti villogás hanem ha megnézed közelebbről lehet látni hogy egyszer élesebb egyszer egy picit homályosabb a kép.Tudom a haverom most nyúlt bele egy ilyen "parasztvakításba a múlt héten" 50Hz LG TV+DVD lejátszó, akkor kapott sírógörcsöt majdnem mikor átjött hozzánk és megnézte az enyémet és a szüleimét is ("Samsung UE37ES6100 a másik 40")ő észrevette a különbséget mondjuk nem a szemével volt baj.
2013. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6.Úgy látom a szöveg értelmezéssel is baj van!

A kérdés az volt hogy melyik jobb?

Itt pedig egyértelműen a Samsung a nyerő.Már leírtam miért de leírom még egyszer.

A Sony NEM JÁTSSZA AZ Xvid és az MKV FORMÁTUMOKAT amik jelenleg a legelterjedtebbek és nem kezeli a Feliratokat sem.A Samsung-nak nincsenek ilyen hiányosságai +100Hz-es ami valószínűleg jobb az 50Hz-nél.

Menj a csajos oldalakra válaszolgatni azokra gondolok ahol 92%-os lettél mert sokan így csinálják elmennek himi-humi kérdésekre válaszolgatnak majd visszajönnek okoskodni műszaki kérdésekben!

De ne feledd a google jó barátod segít ha valamit nem tudsz!!

2013. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!