Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy állítsam be VirtualDJ-n...

Hogy állítsam be VirtualDJ-n hogy a fejhallgatóból jöjjön a zene?

Figyelt kérdés
Na vettem egy Numark DJ2Go keverőt amit PCre lehet kötni. Adtak hozzá limitált verziós VirtualDJ-t is. Hogy állítsam be hogy amíg az eggyik zene jön a hangfalból addig a másik a fejhallgatóból? Vagy ehhez milyen fejhallgatót vegyek?Azt tudom hogy meg lehet oldani mert a keverőn lehet állítani fejhallgatónak a hangerejét is.

2013. jan. 20. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Magán a keverőn nincs fejhalgató kimenet amint látom.A pc-be kell venni egy minimum 4.1-es hangkártyát.Utána a virtual dj setup-jában lehet állitani.
2013. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

utolsó kérdés :D gépen hol lehet beállítani

hogy a 4.1es hangkártyát használjam? ( ja és kicsit hülye vok xD Akkor az eggyik hangkártyába rakjam a fülest a másikba az erősítőt?)

2013. jan. 21. 14:35
 3/4 A kérdező kommentje:
megvettem a hangkártyát 5.1es és a hangfalból jön a fejhallgatóé is :S ahol van a vdj beállítása ott a masternél mire állítsam meg a többinél?
2013. jan. 24. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!