Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi ez? Egy rokonomnak van egy...

Mi ez? Egy rokonomnak van egy olyan készüléke ami a basszus hangot emeli ki. Megkérdeztem, hogy mi ez? Azt mondta, hogy ezt úgy hívják hogy ufo. Ez az eszköz sima hangszóróval működik. Mi ez és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, de nem tud normális választ adni.

És válaszokat kérek nem beszólásokat!!!

2013. jan. 21. 21:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha válaszokat akarsz, normális kérdést tegyél fel. Ha te beírtad a googleba, és nem dobott ki semmi értelmeset, miből gondolod, hogy másnak fog?

Esetleg nézd meg azt a bizonyos készüléket közelebbről. Esetleg még az is előfordulhat, hogy van neki neve, gyártója, esetleg a hátulján egy kis adattáblán a pontos típusa. Ezek ismeretében némileg több esély van értelmes válaszra.


Más: hidd el, akkor is észrevesszük, ha csak egy darab felkiáltójelet teszel a mondat végére.

2013. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A rokonom messze lakik, nem tudok csak úgy odamenni.Ez egy basszus hangszóró féle, a membránja alul van. Ha ezek után se érthető, akkor írjátok meg, hogy milyen info kell.
2013. jan. 22. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ufórol E.T-n kívül csak ez jutott eszembe.


[link]


szerintem erre gondolt :)

2013. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MATiTO90 válasza:
47%
A k****urva szád
2013. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!