Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt mini DV kamerát,10-20...

Használt mini DV kamerát,10-20 ezer Ft között milyet ajánlanátok? Mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

A Vaterán és más apróhirdetések között sok mini DV kamerát láttam, 10-20 ezer között. Tudom, hogy ebben az árkategóriában nem számíthatok túl jó minőségre, de sajnos többet nem tudok szánni rá. Főként szabadtéren, kirándulások közben használnám, a természet, és a tájak filmezésére.

Mivel még nem volt videokamerám, azért szeretném tapasztaltabbak segítségét kérni. Melyik márkát, esetleg típust ajánlanátok? (A legtöbb, amit láttam, Sony, Samsung, Panasonic, JVC volt.) Mire érdemes figyelni egy használt gép vásárlásakor?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. jan. 23. 17:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!