Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni magamnak egy...

Szeretnék venni magamnak egy játék konzolt csak nem tudom melyiket PS3 vagy Xbox ott szerintetek melyiket és miért? Köszi a előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Egyik sem rossz, szóval ha a rosszabbat veszed meg (Xbox) akkor sem jársz szarul.


PS3 összességében jobb, de minden ember más és más igényekkel rendelkezik, így lehet valakinek érdemesebb Xbox-ot venni.

PS3 előnye a nagyon durva exkluzív játékfelhozatal, ez az utóbbi 6 évben mindig is előnye volt, és még mindig nagyon jó exkluzív játékok várhatóak rá.

Ezen kívül az ingyen multiplayer a hatalmas előny, vagy ha a multinak egy nem-kötelező fizetős részére előfizetsz (PS+) akkor a rengeteg ingyen játék is nagy plusz.


Xbox akkor jobb, ha az a kevés exkluzív játék érdekel, ami arra elérhető (Halo, Gears of War, kb ennyi). Ha azok a játékok nem érdekelnek annyira, hogy az miatt Xbox-ot vegyél akkor PS3 a jobb választás.


Amit érdemes megemlíteni, mert fórumokon meg sok helyen olvashatsz ilyeneket:

- joystick: sokan írják, hogy az Xbox joystick jobb, természetesen hülyeség. Mindkettő joy jó, amelyik konzolt veszed azt használod, és a másikkal hülyeség foglalkozni, ugyanazt tudja

- grafika: sokan mondják, hogy ennek vagy annak jobb a grafikája, szintén hülyeség, nagyjából ugyanaz. PS3 exkluzívak kicsit szebbek, de nem olyan hatalmas az eltérés.

- multiplatform játékok: arról is sokat lehet hallani, hogy Xbox-on jobbak/szebbek a multiplatform játékok, ennek van igazságtartalma, mert 3-4 éve ez az esetek 90%-ában igaz volt. Azóta megtanultak PS3-ra is programozni a játékkészítők, és a játékok szinte teljesen megegyeznek (néha előfordul, hogy egy-egy játék valamelyik konzolon jobban fut, de ez már nagyon ritka, és általában hamar javítják is)

- megbízhatóság: PS3 mindig is megbízható volt, és a slim Xbox megjelenése óta az MS termékére sem lehet panasz


Ennyi jutott eszembe. Nem akartam az Xbox-ot fikázni, nem tudom úgy hangzott-e, mert az sem rossz, csak egyértelműen nem ő a jobb.

2013. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Igazából már nagyon sok helyen érdeklődtem hogy melyik lenne jobb ,de nagyon sok helyen mondták hogy mi a igényed. Hát akkor én PS3 mellet döntök.
2013. jan. 25. 08:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem vok xbox fan de xboxnak jobb a grafja a legtöbb gamenél amit ps3 ra kiadtak mert xboxra csinálják meg először és onnan viszik át ps3 ra....


Ha pl flashelni akarod szal nem akarsz multizni meg gamekra fizetni Xboxot könnyebben flashelik és kevesebb pénz is mint a ps3ot :S

2013. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
teljesen mind1. a ps3 tulaj a ps3-mat fogja ajánlani, az xbox-os fan az xbox-ot. De amugy a ps3-nak ingyenes a multija, és nem egyszer törték már fel a psn-t. Több mint 30 hány millió ember banki adatait lopták el......
2013. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3


Ez évekkel ezelőtt volt igaz, ma is tényleg gyakrabban készül eredetileg Xbox-on a játék, aztán portolják PS3-ra, de port közben gyakorlatilag semmit sem veszít a játék a grafikájából vagy bármi másból.


#4


Gratulálok, te is nagyon jól értesült vagy. Hülyeséget légyszíves ne terjeszd tovább.

2013. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

flame warozni nincs kedvem.....


de egyébként nem egyszer olvastam...

2013. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tényleg volt hogy feltörték a psn-t és elloptak 1 rakat bankártya adatot én is olvastam
2013. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
most kaptam 0%-ot holott igaz ...lol :D...
2013. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igaz feltörték a psn-t.

De a live-ot is.

A live nem is olyan nagy csoda hisz megjelent a Win 8 2 hét alattt feltörték.

2013. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olvas utána a PSN-t 3 év alatt 5-6 alkalommal törték fel a google a barátod ne feledd a Live-ot lehet de ott esély sem volt a lopkodásra és nem állt két hónapig mint a PSN.Aki meg szarrágóskodik havi 600Ft az vegyen egy pöttyös gumi labdát és azt pattogtassa ne konzolozzon!!!Muhahahaha!!
2013. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!