Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért szakad el a fülhallgatóm?

Miért szakad el a fülhallgatóm?

Figyelt kérdés
Sok zenét hallgatok, meg sokat utazok ezért a fülhallgatóm az mindig nálam van csak az a baj hogy elég hamar elromlanak, és mindegyiknek az a hibája hogy a 3,5mm-es végénél megtörik a kábel, van olyan fülhallgató ami jobban bírja? Vagy mindegyikkel megszívom?
2013. jan. 24. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez sajnos előfordul, pláne ha olcsóbb kategória.


[link]


Érdemes egy ilyet forrasztani a hibás fülhallgatóra. Ennek normálisabb a törésgátlója.

2013. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a sony fülhallgatómat szinte minden nap használtam és 3-évig működött
2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én mindenfélét vettem már.. most azonban rááldoztam 2 ezret .. nemtudom meddig fogja bírni
2013. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 ezret? Élmény lehet vele a zenehallgatás.
2013. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
képzeld el már 200ft-ért is láttam fülhallgatót;) amúgy is nekem ez a 2000ft a tízórai pénzemből volt... nem mnidenkinek dolgoznaka szülei drága na csók
2013. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja értem, bocs már.
2013. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az a helyzet, hogy bárhol elszakadhat. ez nem a fülhallgatón múlik :(
2013. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában ez esetek 99%-ban közvetlen a jack csatlakozó tövében szakad el a kábel. Ezért írtam, hogy le kell vágni a csatlakozót, és a linkelt dugót rá kell forrasztan. Nem kell kidobni, és tökéletesen használható lesz. Ráadásul valamivel jobb a törésgátlója, így tovább fogja bírni.
2013. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!